Skuteczne rozwiązania Ciągły postęp w branży techniki grzewczej, nowe rozwiązania techniczne, rosnące wymagania klientów oraz krótki czas oczekiwania na wykonanie projektu powodują, że zespoły projektowe i wykonawcze stają przed coraz nowymi wyzwaniami. Witryna schematy.info pełni rolę repozytorium plików, rysunków, schematów mających ułatwić pracę architektom, projektantom i instalatorom. Jest zatem jednym z nielicznych rozwiązań wspierających proces projektowania. Dzięki zamieszczonym na tej witrynie materiałom i ofercie usług zainteresowane strony uzyskają wsparcie i przyspieszenie wszystkich etapów przygotowania projektu.


REJESTRACJA NOWEGO UŻYTKOWNIKA
Pola pogrubione są wymagane

Twój E-mail  
Twoje hasło (6-20 znaków)
Powtórz hasło (6-20 znaków)

Dane rejestracyjne 
Imię
Nazwisko
Tytuł naukowy-zawodowy: 
Nazwa Firmy: 
Kod pocztowy: 
Miejscowość: 
Ulica: 
Nr lokalu: 
Województwo: 
Miasto powiatowe: 
VG: 
Telefon komórkowy
Telefon stacjonarny: 
e-mail: 
Fax: 
Państwo: 


Dane statystyczne 
Płeć: 
Rok urodzenia: 
Kategoria zawodowa: 
Zgodnie z dyrektywą RODO (RODO – ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE), wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych, statystycznych oraz informacyjnych oraz umieszczenie ich w bazie danych firmy Adolf Mirowski z siedzibą w Piołunce 27, 28-340 Sędziszów z biurem w zlokalizowanym przy ul. Żeńców 30, 30-734 Kraków. Przysługuje mi również prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia lub usunięcia (zapomnienia). Zapoznaj się z REGULAMINEM serwisu, rejestracja oznacza jego akceptację.Twoje konto


Poradniki
Już w sprzedaży!

Zakupy On-Line
NOTA PRAWNA
Zawarte informacje i materiały z powodzeniem mogą być wykorzystywane także przez inwestorów, wykonawców, serwisantów, osoby kształcące się i inne.  Wszystkie zamieszczone dokumenty, pliki i materiały pomocnicze pochodzą głównie ze zbiorów firmy Viessmann, bądź wykonane są przez osoby trzecie na podstawie  ich najlepiej posiadanej wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia.  Ostateczne wykorzystanie przez użytkowników witryny zamieszczonych informacji i materiałów do celów komercyjnych winno być uzgodnione z firmą Viessmann.
KONTAKT
dr inż. Adolf Mirowski

adres biura:
ul. Żeńców 30
30-734, Kraków

tel. : (+48) 782 85 85 44
e-mail: moa@viessmann.org.pl,  
drmr@schematy.info.pl

Regulamin użytkoników / RODO  |  Nota prawna