Skuteczne rozwiązania Ciągły postęp w branży techniki grzewczej, nowe rozwiązania techniczne, rosnące wymagania klientów oraz krótki czas oczekiwania na wykonanie projektu powodują, że zespoły projektowe i wykonawcze stają przed coraz nowymi wyzwaniami. Witryna schematy.info pełni rolę repozytorium plików, rysunków, schematów mających ułatwić pracę architektom, projektantom i instalatorom. Jest zatem jednym z nielicznych rozwiązań wspierających proces projektowania. Dzięki zamieszczonym na tej witrynie materiałom i ofercie usług zainteresowane strony uzyskają wsparcie i przyspieszenie wszystkich etapów przygotowania projektu.
Nasze
usługi
Obliczenia symulacyjne

Zakres usług obejmuje dynamiczne obliczenia symulacyjne i weryfikacyjne rezultatów energetycznych, ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań z zastosowaniem i doborem:
  • pomp ciepła,
  • gruntowych wymienników ciepła do pomp ciepła,
  • kolektorów słonecznych,
  • instalacji fotowoltaicznych,
  • kotłów grzewczych,
  • kogeneracji,
  • kompletnych systemów z elementami j.w.


Multisystemy Energetyczne

Zakres usług obejmuje kojarzenie, i tworzenie złożonych systemów energetycznych mających zastosowanie w ciepłownictwie, ogrzewnictwie i przemyśle oraz ich weryfikacyjne obliczenia symulacyjne celem oceny rezultatów ekologicznych i ekonomicznych.


Konsultacje i usługi eksperckie

Zakres usług może obejmuje wszelkie przedsięwzięcia, które będą wynikać z indywidulanych potrzeb i ustaleń między zainteresowanymi stronami.


Treść zapytania:

Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Telefon komórkowy:


Twoje konto


Poradniki
Już w sprzedaży!

Zakupy On-Line
NOTA PRAWNA
Zawarte informacje i materiały z powodzeniem mogą być wykorzystywane także przez inwestorów, wykonawców, serwisantów, osoby kształcące się i inne.  Wszystkie zamieszczone dokumenty, pliki i materiały pomocnicze pochodzą głównie ze zbiorów firmy Viessmann, bądź wykonane są przez osoby trzecie na podstawie  ich najlepiej posiadanej wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia.  Ostateczne wykorzystanie przez użytkowników witryny zamieszczonych informacji i materiałów do celów komercyjnych winno być uzgodnione z firmą Viessmann.
KONTAKT
dr inż. Adolf Mirowski

adres biura:
ul. Żeńców 30
30-734, Kraków

tel. : (+48) 782 85 85 44
e-mail: moa@viessmann.org.pl,  
drmr@schematy.info.pl

Regulamin użytkoników / RODO  |  Nota prawna